Zabávajte klientov LiveChatom cez našu vysielaciu sieť. Rozprávajte, tancujte, bláznite sa, užívajte si to! Čo budete robiť je len na Vás, pokiaľ to spadá pod naše pravidlá. Pracujte z domu kdekoľvek na svete! Naša sieť má modelov z 67 krajín sveta!

Sme v businesse už od roku 1996 a boli založený v Spojených štátoch. Môžete sa cítiť pohodlne s vedomím, že pracujete s firmou, ktorá je vedúcou live chat spoločnosťou na trhu už viac ako dvadsať rokov!

Zabezpečujeme pre Vás milióny návštevníkov na každý deň. Prevažná väčšina návštevníkov, klientov prichádza do našej siete z rôznych zoznamovacích portálov hľadajúci tzv. BFE/GFE (BoyFriend Experience, GirlFriend Experience), službu ktorá zastiera hranice medzi finančnou transakciou a romantickým vzťahom, alebo vzájomné sexuálne potešenie s určitým stupňom emočnej intimity. Sme jedna z najdrahších stránok vôbec na trhu adultného živého vysielania. Naši klienti sú bohatý ľudia, ktorý nehľadajú nevyhnutne a vždy len erotický zážitok ale taktiež hľadajú porozumenie, priateľstvo (virtuálny vzťah), ktorý sa približuje k realite tak blízko ako to je len možné.

Požiadavky

  • Musíte mať vek nad 18 rokov a platné photo ID
  • Musíte mať počítač alebo notebook, HD webkameru a internetové pripojenie (min. 1.50 Mbit/s, Upload rýchlosť)

 Benefity

  • Individuálny prístup a live support 24/7
  • Práca v stabilnej spoločnosti na trhu od roku 1996
  • Zúžitkujte naše spolahlivé zdroje návštevnosti
  • Spojte sa s najväčšími menami v priemysle