ModelsWanted je medzinárodná sprostredkovateľská agentúra v oblasti webcam modelingu. Sme európska jednotka na trhu živého adultného vysielania s centrálou a tréningovým centrom v Prahe. Zabezpečujeme nábor a tréning účinkujúcich umelcov pre živé internetové vysielanie vrámci najexkluzívnejšej adultnej vysielacej siete na svete spoločnosti VS Media Inc. sídliacej v Kalifornií, USA. Naším top modelom, modelkám, párom a adultstars poskytujeme v partnerskom programe najvyššie provízie až do 55%!

Preferujeme kvalitu a nie kvantitu

Zastávame názor, že webcam modeling nie je práca vhodná pre každého, ale je veľmi špecifická, psychologická, umelecky náročná a v neposlednom rade proklientsky orientovaná. Z naších bohatých skúseností spolupráce s modelmi už vieme odhadnúť, ktorí modeli majú nato sa stať úspešnými a ktorí nie. Preto kladieme dôraz na selektívny a kvalitatívny výber len tích najvhodnejších uchádzačov v ktorých vidíme potenciál a snahu aktívne pracovať. ModelsWanted nastavuje laťku a úroveň kvality webcam modelov vo svete live video chatu na vyššiu úroveň!

Naše hodnoty

Zaujímajú náš Vaše znalosti, zručnosti a skúsenosti na základe ktorých ku každému modelovi/každej modelke pristupujeme individuálne. Ceníme si každý záujem o spoluprácu a preto na každú registráciu odpovedáme už do niekoľkých hodín. Vážime si usilovných a produktívnych modelov a na ich ceste za úspechom im neustále pomáhame maximalizovať ich zárobky.